Upravit stránku

Přírodní kámen je pro své vlastnosti ideálním a především trvalým řešením pro vaši koupelnu. Má v sobě všechny vlastnosti, které jsou od koupelnových desek vyžadovány. Omezuje vznik bakterií, snadno se otírá, je odolný proti všem látkám, se kterými přichází v koupelně běžně do styku (nepoškodí ho dokonce ani lak na nehty). Také si udržuje svou barevnou stálost a disponuje jedinečným a neopakovatelným vzhledem.

Koupelnové desky vyrábíme na míru včetně zaměření a montáže. Samozřejmostí jsou u nás desky vyráběné pro umyvadla s vrchním i spodním uchycením. Možnosti finálního zhotovení a opracování umyvadlových desek jsou téměř neomezené, počínaje povrchovými úpravami, nepravidelnými tvary, profilové hrany, frézovanou spádovou odkapovou plochou atd.


Kartáčovaný - satinovaný

Opalovaný + kartáčovaný

Jemně broušený

Leštěný


Žulové koupelnové desky jsou ideální rovněž do veřejných prostor. Desky lze položit na skříňky, podezdívky či nosné konzole.
Koupelnové desky z přírodního kamene se těší u zákazníků stále větší oblibě.
Vaše koupelna je místem každého Vašeho nového začátku dne, místem pro hygienu, odpočinek a relaxaci.
Přírodní kámen omezuje vznik bakterií, je odolný a vzhledově originální.
Vybrat si můžete z více než 90 druhů kamene, výběr toho správného je na Vás…

Mezi výhody našich koupelnových desek počítáme:

  • Vysoká odolnost proti vodnímu kameni
  • Splňují hygienické nároky
  • Mechanická odolnost
  • Honosný a živoucí vzhled

Díky moderní technologii CNC strojů, kterou naše firma používá, jsou možnosti zpracování desek do koupelen téměř neomezené. Můžete si vybrat druh povrchové úpravy, nechat si vyrobit nepravidelný tvar koupelnové desky dle vašich představ a vybrat si z mnoha druhů opracování profilových hran.

Dále zhotovujeme spádové plochy na koupelnové desky různých tvarů, velikostí a míry vykalibrování, s drážkami či bez drážek. Pro umyvadla vyrábíme desky jak s vrchním, tak i se spodním uchycením.

Cenovou nabídku Vám zpracujeme bezplatně a nezávazně při poskytnutí těchto údajů:

  • Druh materiálu nebo alespoň barvu
  • Rozměry koupelnové desky (nákres)
  • Způsob opracování pohledových stran
  • Typ a umístění umyvadla (vrchem vsazený či spodní uchycení)
  • Další požadavky jako spádová odkapová plocha, otvory pro baterie, povrchová úprava, požadavek těsnícího soklíku či obkladu stěn, pro zaměření a osazení též místo realizace.

Vzorové koupelnové desky

Nahoru