Upravit stránku

Víte, jak vypadá opravdu luxusní koupelna? Je přesně taková, jakou ji chcete mít. Obložená přírodním kamenem s perfektní povrchovou úpravou. Přesně takové koupelnové obklady pro vás máme my. 

Zařídíme pro vás obklady do koupelen kompletně na klíč. Doporučíme vám je například v kombinaci s krásnou kamennou sprchovou vaničkou. Pro svou koupelnu si můžete zvolit kamenné obklady, dlažbu, desku pod umyvadlo nebo obklad kolem sprchového koutu. Obklady vyrobíme, zaměříme a zařídíme instalaci ve vaší koupelně. 

Pusťte si kámen do koupelny

Přírodní kámen je do koupelny perfektním materiálem. Omezuje vznik bakterií, je opravdu originální a vypadá nadčasově. A navíc, pamatujte, že kámen nestárne. Pro vaši koupelnu vám doporučíme obklady z různých druhů kamene, jako je žula, mramor nebo onyx či pískovec.

Kámen do koupelny doporučujeme opatřit impregnací. Pokud si budete přát, materiál pro vás naimpregnujeme, můžeme vám však impregnaci dodat k obkladům zvlášť. Do interiérů zákazníkům doporučujeme zejména leštěné provedení, které se zde bude vyjímat.

Ukážeme vám náš svět kamenných obkladů

Toužíte po kamenném koupelnovém obkladu? Doporučujeme si prohlédnout naše skladové prostory. Rádi vám zde ukážeme, kde opracováváme přírodní kámen a můžete si zde prohlédnout všechny obklady na vlastní oči. Ukážeme vám vzorníky a doporučíme vám to nejlepší. Obklady vám poté můžeme nejen dodat, ale také osadit. Pokud si však budete přát, můžete vše svěřit svému šikovnému zedníkovi.

Zákazníci, kteří nás navštíví, si z naší bohaté nabídky mnohokrát ani nemohou vybrat. My jim však se vším rádi pomůžeme a poradíme. Odcházejí od nás nadšení a mohou se těšit z toho, že jejich koupelnu brzo obohatíme o přírodní kamenný obklad s perfektním vzhledem. Díky tomu, že máme k dispozici velké skladové zásoby, u nás totiž na svůj kámen nebudete čekat dlouho.

Nahoru