Upravit stránku

Kuchyňské desky z umělého kamene od Top Granite vynikají svým atraktivním designem, čistotou a jednoduchou údržbou. Zaručují dokonalý vzhled povrchu a jeho vlastností i po letech jeho používání. Umělý kámen nabízí moderní a luxusní vzhled díky možnosti instalace téměř beze spár, což najde uplatnění zejména u rohových či atypických pracovních desek nebo u kuchyňských desek s dřezem ze stejného materiálu.


Co je umělý kámen

Umělý kámen představuje dokonalou imitaci přírodního kamene. Je to moderní kompaktní neporézní materiál používaný především při zařizování bytových, firemních a komerčních interiérů. Jedná se o materiál zhotovený z písku nebo nadrcené směsi kameniva (křemen a žula) spojené pojivem (pryskyřice, cement) smíchané s dalšími vhodnými přísadami (např. pigmenty, skleněné nebo zrcadlové granuláty). Kombinuje vybrané kvalitní přírodní suroviny s nejmodernějšími technologiemi míchání a lisování. Vzniká tak produkt, který v sobě spojuje originalitu přírody a odolnost moderních materiálů.

Přednosti umělého kamene

  1. MINIMÁLNĚ VIDITELNÉ SPOJE ČI SPÁRY - materiál typu umělý kámen může být spojován téměř bez viditelných spojů či spár. Také kuchyňský dřez lze zapustit s minimálně viditelnými spoji.
  2. ATYPICKÉ REALIZACE - díky svým vlastnostem umožňuje realizaci jak standardních, tak i velice atypických kuchyňských linek.
  3. VYSOKÁ ODOLNOST - kuchyňské desky z umělého kamene jsou vysoce odolné nejen proti poškrábání, bakteriím či skvrnám, ale také proti obvyklým teplotám při vaření nebo vůči kyselinám běžně používaným v domácnostech (např. kyselina citronová nebo ocet).
  4. SNADNÁ ÚDRŽBA - povrch kuchyňské desky z umělého kamene se velice snadno udržuje čistý a lze jej při poškození rozleštit, pokud se na něm vytvoří vryp nebo rýha.
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti