Upravit stránku

Kartáčovaný - satinovaný

Opalovaný + kartáčovaný

Jemně broušený

Leštěný

Zažijte spoustu příjemných chvil u stolu, který v sobě kloubí originalitu a odolnost.

Proč stůl ze žuly?

Žula je jeden z nejpevnějších a nejlépe tvarovatelných přírodních kamenů. Je odolná vůči většině chemikálií i vůči mechanickému poškození. Způsob jakým se z ní dají odstraňovat i dávno zaschlé nečistoty se jen tak něčemu nevyrovná.

Žulová stolová deska je naprosto ideální na jídelní stůl. Vydrží i vysoké teploty, takže na ní můžete beze strachu položit i rozpálený hrnec.

Hlavní výhody stolové desky ze žuly:

  • Vysoká mechanická odolnost a pevnost
  • Otěruvzdornost
  • Bezpečnost
  • Neopakovatelná kresba celé desky
  • Jednoduchá údržba

Tvar jaký bych si přál?

I přes svoji pevnost je žula velice tvárná a výborně se s ní pracuje. Vyhotovíme stolovou desku podle vašich představ. Navrhněte si barvu – strukturu, velikost, tvar, tloušťku, povrchovou úpravu i způsob opracování hran. Spolupracujeme s truhláři či uměleckými kováři. Vyrobíme vám jídelní stůl, konferenční stůl či TV stůl dle tvarů a velikostí jaké si zvolíte. Stůl zhotovíme i včetně kamenných podstavců či konstrukcí z kamene, není to však podmínkou.

Pro vypracování cenové nabídky nám výše uvedené údaje zašlete pomocí kontaktního formuláře.

Správný jídelní stůl je důležitý!

Dnešní doba je velmi uspěchaná. Kolikrát se stane, že se rodina pospolu sejde jen při výjimečných chvílích. Jednou z nich může být stolování. Jídelní stůl v rodině většinou vykonává i jiné funkce, proto musí obstát v jakýchkoliv podmínkách. Existuje jen velmi málo materiálů, u kterých nepotřebujete ubrus a přesto vydrží veškerý nápor. Žula mezi ně samozřejmě patří a navíc i skvěle vypadá. Lehce se pak stane ozdobou místnosti.

Vzorové stolové desky

Stolové desky detail

Nahoru